Služby a produkty ktoré ponúkame

Ponúkame prvotriedne služby s najkvalitnejším náradím a profesionálmi, ktorí milujú drevo. Aj preto sú naše produkty maximálne precízne spracované. Prejdú mnohými desiatkami (niekedy až stovkami) hodín brúsenia, či leštenia špeciálnym brúsivom značiek Festool a 3M. V našej exkluzívnej ponuke nájdete len unikátne výrobky v spojení dreva, epoxidovej živice, kovov atď.
SLUŽBY
SLUŽBY

Výroba nábytku

Ponúkame výrobu nábytku na mieru, aký sa vám páči. Pracujeme so špeciálnymi najkvalitnejšími nástrojmi, ktoré ručia, že naša práca je vždy vykonaná do posledného detailu. Záležať si na každom kúsku je u nás pravidlom a milujeme výzvy. Či túžite po veľkom stole alebo preferujete menšie rozmery, každý jeden kúsok dostane vždy tú najlepšiu starostlivosť.

Renovácia nábytku

Ponúkame vám servis nábytku HWA. Opravy a údržba nášho nábytku, po dohode aj u vás doma.

Výroba doplnkov

Vyrábame aj detailne opracované podnosy či tácky pod poháre na ochranu vašich stolov, ktoré sú tiež vhodné aj ako dar, alebo pre svoju radosť potešiť sa luxusným podnosom pod poháre a pod.

Na objednávku

Vieme vyrobiť produkt podľa vašich predstáv, ako napríklad tácky pod poháre či karafu, epoxidovo-drevené dosky na menu lístok do vlastného baru, alebo rôzne iné luxusné doplnky do vašich hotelov, podnikov, reštaurácií a pod.

VÝSLEDNÁ hodnota je v KG
* doporučujeme použiť 10%-20% rezervu