Aj drevo si zaslúži druhú šancu na život! U nás v Hard Wood Art máme všetky vízie jasne stanovené. Chceme ukázať svetu nezameniteľné krásy prírody v inovatívnom prevedení a priniesť ich do domácností našich klientov v podobe prvotriednej kvality s nádychom inakosti, ktorú ocenia aj tí najnáročnejší.

Hľadáte výrobky z drevín šité na mieru, ktoré obohatia priestor a dodajú mu dávku pozitívnej energie? My výzvy milujeme a verte nám, že s nami ich budete milovať aj vy. Stačí na chvíľu nahliadnuť do nášho sveta plného drevín, ktorým častokrát venujeme aj stovky hodín. Výsledok? To môžete posúdiť nižšie a presvedčiť sa na vlastné oči, že aj obyčajný kus dreva dokáže pri správnej starostlivosti vyniknúť ako nikdy predtým.

Precíznosť a dokonalosť sú v Hard Wood Art vždy prioritou

To, že nás baví práca s drevom sme zistili už naozaj dávno, ale k našim snom sme sa postavili čelom až v roku 2017. Dnes sa môžeme pýšiť pestrým portfóliom produktov v unikátnej spojitosti dreva a epoxidovej živice, ktoré pre vás vyrábame v obci Bošany (okres Partizánske) vždy s citom a láskou.

Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, čo vieme najlepšie, nezabudnite preskúmať našu stránku, kde okrem značnej starostlivosti o drevo nechýba ani pestrý e-shop. Ste zvedavý z čoho vznikajú skutočne luxusné kúsky nábytku, či rôzne iné interiérové a exteriérové doplnky z našich drevín? Nech sa páči, vstúpte.

Navrhnite si vlastný produkt z dreva, ktorý vydrží ďalšie generácie

Hard Wood Art HWA epoxidové stoly

Drevo už dávno nie je len o rúbaní či vypaľovaní. Každý kúsok v sebe skrýva niekoľko unikátnych tajomstiev, teda aj každý výrobok od nás je jedinečný, spracovaný profesionálnym náradím s maximálnou precíznosťou a zmyslom pre detail.

Mimo našich ponúknutých produktov si vie každý navrhnúť svoj vlastný kúsok, či už v podobe stolíku, komody, zrkadla alebo iných produktov. Je to už len na vašej predstavivosti, ktorú sa v Hard Wood Art vždy snažíme naplniť do najmenších detailov a vybrať si môžete hneď z niekoľkých drevín:

Objavte výnimočnosť epoxidovej živice od Hard Wood Art

Fantázii sa medze nekladú. Ak totižto nepociťujete potrebu našich dizajnových kúskov, stále si ich môžete vyrobiť po svojom. Stačí k tomu kreatívny nápad, vhodný materiál a epoxidová živica, s ktorou sa obyčajný kus dreviny stane umeleckým skvostom.

Naša epoxidová živica je charakteristická pre veľmi dobrú odolnosť voči UV žiareniu, vysokej rozlievateľnosti a ľahko sa odvetráva. Okrem toho, vynikajúco sedia k rôznym podkladom a nesú so sebou aj nízku viskozitu, ako aj vysokú transparentnosť.

Netreba zabúdať ani na pigmenty značky HWA, ktoré oživia epoxid na nepoznanie a pritom ho zanechajú nádherne čírim. Všetko závisí od množstva pigmentu a u nás si môžete vybrať až z 39 pigmentov rôznych odtieňov. Či už obľubujete hlbšie tóny alebo si skôr potrpíte na tie svetlejšie, odpoveď máme na všetko.

Pýchou nášho portfólia je tento výnimočný rokovací stôl z bukového dreva

Prekonávať hranice nám nikdy nerobilo problém. Dôkazom tomu je náš výnimočný stôl v kombinácii bukového dreva a epoxidovej živice s modro-zeleným pigmentom. Jeho rozmery sú 7 000 x 1 400 mm a s hrdosťou môžeme napísať, že sa jedná o najväčší epoxidový stôl na svete. Pri jeho výrobe sme využili neuveriteľných 320 kg epoxidu a v tomto čase sa už nachádza vo svojom novom domove, kde zaň bez problémov dokáže zasadnúť až 22 ľudí.

Trvalo nám to naozaj dlho, pokým sa z tohto gigantického kusu bukového dreva stal výsledný produkt. Celý proces výroby zabral nekonečne veľa hodín, na ktorých konci sa však na všetkých zúčastnených stranách objavil úsmev. Myslíte, že zaslúžene? 😉

Pri správnej forme, teplote, natieraní, brúsení, rezaní či frézovaní dokážeme vykúzliť nemožné. A kto vie, možno podobný stôl vyrobíme v blízkej budúcnosti aj pre vás. Dvere máte otvorené, stačí sa ozvať, prekonzultovať detaily a všetko ostatné nechajte na nás. Či túžite po veľkom stole alebo preferujete menšie rozmery, každý jeden kúsok dostane vždy tú najlepšiu starostlivosť.


Snažíme sa šíriť jedinečnosť všade okolo a potrebu vyniknúť s niečím inovatívnym pociťujeme ako poslanie pri neustavičnom napredovaní. Preto si ceníme každého zákazníka, ktorý zavíta do našej dielne a okúsi to, čo v Hard Wood Art robíme najlepšie. Pre najnovšie projekty a najaktuálnejšie info nás nezabudnite sledovať na Instagrame (hwa_sk) a Facebooku (hardwoodart alebo @HWASK).

Tags: