Už niekoľko rokov sa vám snažíme priniesť len také kusy nábytku z rôznych druhov drevín, v ktorých vždy nájdete nádych luxusu v spojení krás prírody a tradičného remesla. Výroba ideálneho stola pre našich klientov vo veľa prípadoch zaberie aj stovky hodín, ale to nám v HWA vôbec neprekáža. Pokiaľ výsledný produkt spĺňa očakávania, ten čas mu veľmi radi venujeme a pri kombinácii epoxidovej živice s drevom dbáme vždy na každý jeden detail.

No ešte predtým, ako tento zdĺhavý a naozaj precízny proces začneme, vždy je potrebné si vytvoriť kostru, ktorú my prevedieme do nezvyčajného dizajnového kusu nábytku. Čo tým myslíme? Pokúste sa nám priblížiť vaše špecifické požiadavky, akékoľvek predstavy či rôzne kreatívne nápady, ktoré potrebujeme vedieť, aby sme dokázali vyrobiť taký stôl, po akom skutočne túžite. Aj z toho dôvodu sme si pre vás pripravili tento článok, v ktorom nájdete všetko potrebné, nad čím by ste sa mali dôkladne zamyslieť ešte predtým, ako začneme tvoriť.

Výroba ideálneho stola od HWA

Naše stoly sú síce svojimi tvarmi, veľkosťami, farbami a inými dôležitými aspektmi vždy rozdielne, ale jedno ich predsa len spája – jedinečnosť v podaní unikátnych kusov nábytku z exkluzívnych materiálov. A ak ste stále nemali možnosť sa s nimi lepšie zoznámiť a vybrať si, poradíme vám. Stačí si odpovedať na nižšie položené otázky a verte nám, že vďaka ním budete opäť o krok bližšie k realizácii procesu výroby vášho nového stola.

  1. Akú veľkosť bude mať?
  2. Z akého dreva ho vyrobíme?
  3. V akom štýle si ho predstavujete?
  4. Aká podnož ho bude dotvárať?
  5. Bude povrch matný alebo lesklý?
  6. Koľko epoxidovej živice v ňom chcete?
  7. Aké farebné pigmenty doň vložíme?
  8. Chcete do stola zaliať epoxidovou živicou niečo špeciálne?

Rozmery – pri výbere veľkosti máte viacero možností. Od konferenčných stolíkov po jedálenské stoly, alebo rôzne stoly do obývačky s menšou výškou, vyrobiť pre vás dokážeme akékoľvek rozmery podľa vašich predstáv.

Výber dreviny – v našej ponuke máme veľký počet drevín, medzi ktorými nájdete rôzne slovenské dreviny, ako napríklad Dub, Orech, Gaštan… Okrem toho si môžete vybrať aj z tých najluxusnejších druhov drevín z rôznych kútov sveta, ako napríklad exotické dreviny Suar, Mahagon, Teak, Sonokelig, Amboyna, Leeche, Eben… No taktiež našu najväčšiu pýchu – Bahenný dub, ktorý svojím vekom (4590 rokov) pamätá ešte výstavbu pyramíd. Stačí si vybrať a my drevo spracujeme podľa vašich predstáv.

Štýl stolaFantázii sa medze nekladú, takže pri výbere tvarov a štýlu máte taktiež z čoho vyberať – rieka cez stred, zaliate okraje, ostrovčeky, rôzne vetvičky alebo plný drevený stôl s minimom epoxidu. Tieto štýlu sú tými najvyhľadávanejšími, ale ak máte iný nápad, neváhajte nás s ním konfrontovať. Pre lepšiu predstavu o výzore spomínaných štýlov si nezabudnite pozrieť nižšie priložené obrázky.

Podnož Naše stoly dotvárame kovovými alebo drevenými podnožami.

Povrch – Podľa vašich preferencií si môžete vybrať medzi lesklým alebo matným povrchom.

Epoxid – Množstvo epoxidu závisí od vybraného štýlu. Celú ponuku epoxidovej živice nájdete tu.

Pigment – Epoxidová živica je číra, no s pridaním pigmentov dostáva každý jeden epoxidový stôl výnimočnosť. Už si len vybrať farbu, ktorá vám bude vyhovovať. Naše pigmenty nájdete tu.

Špeciálne požiadavky – Pre doladenie výsledného stola môžu pomôcť aj rôzne predmety, ktoré vieme zaliať epoxidom. K lepšej dokonalosti dizajnu dopomôžu kamene, minerály, kryštály alebo mach. Ak máte doma nejakú vzácnosť v podobe šperku alebo prsteňa, žiaden problém. Zaliať epoxidom vieme čokoľvek, od hračiek po elektroniku, takže výber už necháme na vás.

Čo všetko ponúkame okrem epoxidových stolov?

Nevyrábame len stoly. Vyrábame aj detailne opracované podnosy či tácky pod poháre na ochranu vašich stolov, ktoré sú tiež vhodné aj ako dar. Naše portfólio tvoria rôzne produkty, medzi ktorými nájdete podnosy, hodiny, dosky na krájanie, komody, stojany na vizitky a veľa iných luxusných dizajnových kúskov do každej domácnosti.

V prípade záujmu nás nezabudnite kontaktovať a veľmi radi s vami preberieme potrebné detaily. Ak nemáte vlastné nápady, pozrieť si taktiež môžete náš nový katalóg, v ktorom sme si pre vás pripravili niektoré z našich epoxidových stolov.