Najskôr veľa hľadajte, premýšľajte a zvažujte. Keď budete venovať hľadaniu a skúmaniu dostatok času a energie, máte veľkú šancu objaviť to pravé pre vás.

Prvým krokom na vašej ceste hľadania je nájsť sebe blízku dizajnovú inšpiráciu a získať reálnejšiu predstavu o tom, ako chcete, aby váš domov vyzeral a ako sa v ňom chcete cítiť. Inšpirácia môže prísť prakticky odkiaľkoľvek. Spomeňte si na dovolenku, ktorú ste si užili vo vašom obľúbenom hoteli. Pozrite sa do priestoru, ktorý vidíte okolo seba – obchody, reštaurácie, domovy svojich priateľov s ich rodinami. Alebo domy a byty, ktoré vidíte v televízii, to všetko vás môže inšpirovať. Veľmi užitočným zdrojom inšpirácií a nápadov, kde môžete nájsť úžasné návrhy interiérov z celého sveta, je svet internetu. Existujú stovky blogov a online dizajnových zdrojov, ktoré vám ponúknu nespočetné množstvo inšpirácií a podnetov. Hľadať môžete v časopisoch, novinách či knihách, ktoré sú naplnené nádhernými obrázkami a ktoré vám pomôžu predstaviť si, ako môže váš budúci životný priestor vyzerať.

Keď budete mať pocit, že ste si už našli svoju vlastnú predstavu, pomenujte ju a snažte sa jej porozumieť. To je prvý a základný bod, od ktorého začína zábava. Pretože si ešte budete musieť odpovedať na pár otázok. Tie budú potom slúžiť ako hlavné zásady pri navrhovaní vášho interiéru.

  • Ako chcete, aby ste sa cítili v jednotlivých miestnostiach?

  • Čo chcete, aby sa o vás hovorilo, keď vás navštívia známi či neznámi?

  • Máte radi dokonalosť v každom detaile?

  • Máte radi časté zmeny alebo uprednostňujete stabilitu?

  • Aké tvary a farby Vás upokojujú a aké Vás povzbudzujú?

  • Uprednostňujete jednoduchosť, eleganciu či extravaganciu?

Ak ste si už našli štýl svojho bývania a zistíte, že nemáte finančné možnosti na naplnenie svojho sna o miliónovej rezidencii, verte, že si môžete vytvoriť svoj vlastný pocit luxusu a pohodlia aj na oveľa menšom priestore.

Chceli by ste luxus v podobe luxusného nábytku s epoxidovou živicou na mieru? Hard Wood Art k Vašim službám.

Je veľkou výhodou, keď si pri úvahe o kúpe kvalitného luxusného nábytku môžete vyberať nielen zo širokého sortimentu, ale predovšetkým, keď máte možnosť si vybrať presne také farby dreva, ktoré zodpovedajú vašim predstavám, vášmu štýlu a ideálne sa budú hodiť do vášho interiéru.
Azda jedinou nevýhodou je, že takýto nábytok si nemôžete kúpiť ihneď ako rožky v samoobsluhe, ale musíte si naň mesiac-dva počkať. Verte nám však, že čakať naň sa vám rozhodne oplatí.

V našej dielni Hard Wood Art vyrábame pre vás a na vaše prianie jedinečné kusy nábytku z exkluzívnych materiálov. Nechajte sa inšpirovať našim novým katalógom.

Mimo našich ponúknutých produktov si vie každý navrhnúť svoj vlastný kúsok, či už v podobe stolíku, komody, zrkadla alebo iných produktov. Je to už len na vašej predstavivosti, ktorú sa v Hard Wood Art vždy snažíme naplniť do najmenších detailov a vybrať si môžete hneď z niekoľkých drevín:

Neváhajte nás preto kontaktovať.

Tip: Čo všetko potrebujeme vedieť pred výrobou vášho ideálneho stola?

Tags: