Túžite po zmene, ktorá spraví s vašim interiérom divy? Nemusíte sa púšťať do veľkej rekonštrukcie, ani do kompletnej výmeny nábytku. Postačí, ak si svoju spálňu, alebo obývaciu izbu ozvláštnite dizajnovou a zároveň užitočnou komodou.

Štýlová komoda do spálne

Spálňa je miesto, v ktorom síce trávime málo času, no napriek tomu v nej máme uložených podstatne viac vecí, ako v ktorejkoľvek inej izbe. Cez oblečenie, doplnky, knihy, až po nepotrebné drobnosti, ktoré potrebujeme niekam “schovať.”

Ak už vaše skrine praskajú vo švíkoch, dajte šancu komode do spálne. Vyberať si môžete od luxusných, cez moderné, extravagantné až po jednoduché klasiky so zásuvkami.

Trendom roku 2023 sú komody do spálne z masívu, ktoré budú predstavovať ústredný bod celej miestnosti. Na vrchnú časť môžete uložiť rodinné fotografie, knihy, ale nič nepokazíte ani lampou alebo dekoráciami, ktoré dodajú miestnosti ten správny šmrnc.

A čo komoda pod televízor do obývačky?

Do každej obývacej izby patrí televízia, ktorá sa nezaobíde bez komody s úložným priestorom na káble, ovládače, herné konzoly a iné drobnosti.

Či už je váš interiér moderný, starožitný alebo s nádychom minimalizmu, komoda pod televízor sa vám určite bude hodiť a nič ňou nepokazíte. Okrem klasických, ktoré majú zväčša väčšiu nosnosť, môžete siahnuť aj po závesných, ktoré sa montujú do steny.

Dizajnové komody dokážu dodať charakter a zdôrazniť štýl aj v iných miestnostiach, ako sú napríklad chodba, hosťovská miestnosť, detská izba, ale aj kuchyňa a jedáleň.

Či už sa rozhodnete pre komodu do spálne alebo obývačky, určite svoju voľbu neoľutujete. Úložného priestoru predsa nikdy nie je dosť a ak predstavuje ešte aj dizajnový kúsok, váš byt alebo dom dostane nádych nadčasovosti.

Sme tu pre vás…

Je veľkou výhodou, keď si pri úvahe o kúpe kvalitného luxusného nábytku môžete vyberať nielen zo širokého sortimentu, ale predovšetkým, keď máte možnosť si vybrať presne také farby dreva, ktoré zodpovedajú vašim predstavám, vášmu štýlu a ideálne sa budú hodiť do vášho interiéru. Azda jedinou nevýhodou je, že takýto nábytok si nemôžete kúpiť ihneď ako rožky v samoobsluhe, ale musíte si naň mesiac-dva počkať. Verte nám však, že čakať naň sa vám rozhodne oplatí.

V našej dielni Hard Wood Art vyrábame pre vás a na vaše prianie jedinečné kusy nábytku z exkluzívnych materiálov. Neváhajte nás preto kontaktovať a nechajte vaše sny o nábytku v našich rukách. Ak nemáte vlastné nápady, nechajte sa inšpirovať našim novým katalógom 2022, v ktorom sme si pre vás pripravili niektoré z našich epoxidových výrobkov. Čo kus, to rarita.

Tip: Dizajnérsky kúsok, ktorý doma musíte mať

Tags: